1 Výběr data
2 Výběr sedadla a lístku
3 Výběr menu
4 Rezervace lístku

Výběr data

DNES
So 4. duben
Julius Baroš Quartet
arranged jazz standards
Kytara
Bicí
Basa
Trubka

Absolvent teplické konzervatoře ve hře na trumpetu Julius Baroš studoval i jazzové oddělení budapeštské konzervatoře Bély Bartóka. Spolupracoval s Pražským big bandem, Big bandem Národního divadla, Televizním big bandem nebo Neratovickým big bandem. Byl také členem Filmového symfonického orchestru. Nápaditá melodická hra Juliuse Baroše snese srovnání s takovými velikány moderního jazzu jako byli trumpetisté Freddy Hubbard, Clifford Brown ale i Miles Davis.

více »
Ne 5. duben
Jakub Zomer Trio
jazz and blues
Hamondky
El. kytara
Bicí

Dnes Jakub hraje se Stevem Walshem na kytaru a Martinem Šulcem na bicí. Jakub je jedním z nejslibnějších mladých hudebníků v Praze. Jeho repertoár je postaven na pevných základech z nejkrásnějších písní z oblasti jazzu a blues. Jakub je absolventem Konzervatoře Jaroslava Ježka, kde je v současné době profesorem. Jakub je opravdovým nadšencem opravdového blues, který hraje jako Sunnyland Slim na klavír nebo Jimmy Smith na varhany. Jakubovy hlavní bluesové vzory jsou Ray Charles, Charles Brown a BB King.

více »
Po 6. duben
Otto Hejnic Trio
arranged jazz standards
Klavír
Bicí
Basa

The Otto Hejnic Trio is that relatively unusual creature, a drummer-led piano trio. The group hails from the Czech Republic where One, its debut, was recorded in late 2011. It's an impressive first release. The trio—Hejnic, Ondrej Krajňák on piano and Josef Fečo on double bass—proves to be a tight and dynamic unit. The music, all Hejnic's original tunes, displays straight-ahead, Latin and European classical influences combined to create an album of varied moods and tempos performed with a consistently high standard of musicianship. 

The compositions on One move from the gentle, meditative, sound of "Preludium For Angela" to the more aggressive, edgier music of "Labyrinth." The trio is more than capable of matching that movement. 

více »
Út 7. duben
Trialog III
arranged jazz standards
Trubka
Klavír
Basa

Tato vynikající skupina moderního jazzu vykrystalizovala ze spolupráce znamenitých

hudebníků, kteří přes to, že je mezi nimi věkový rozdíl více než 30 let , tvoří naprosto

kompaktní ansámbl a který - dle potřeby -  je schopen hrát všechny styly jazzové hudby.

 

TRIALOG  produkuje moderní jazz komorního charakteru, který svou náročností klade vysoké požadavky na nástrojovou virtuozitu všech hudebníků. Členové tria představují svou uměleckou  úrovní  špičku české jazzové scény.

 

Repertoár je tvořen převážně skladbami všech členů tria, a je doplněn jazzovými standardy ve vlastních, originálních úpravách.

 

Členové TRIALOGU III. se zúčastnili mnoha festivalů  v České republice a absolvovali řadu koncertů a festivalů v zahraničí.

 

Všichni vyučují na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka v Praze.


Složení kapely je: Petr "Benny" Beneš – piano, Štěpánka Balcarová - trumpet, flugelhorn, Petr Kořínek - bass, 

                                                 

 

      

více »
St 8. duben
Detailní program bude znám 1 měsíc předem

Konkrétní kapelu uveřejňujeme přibližně 1 měsíc před tímto datem.

více »
Partly Cloudy