1 Výběr data
2 Výběr sedadla a lístku
3 Výběr menu
4 Rezervace lístku

Výběr data

DNES
So 15. prosinec
Kristina Bárta Trio
original compositions and arranged jazz standards
Klávesy
Bicí
Basa

Kristina Barta is a Czech composer and pianist. She studied jazz piano in bachelor's and master's program at the Academy of Music in Prague under the leadership of professors Karel Ruzicka, Vit Kristan, Jaromir Honzak, David Doruzka, Jiri Slavik and Lubos Soukup.

Kristina Barta also studied classical music (oboe, piano, flute and drums) at the Gymnasium of Jan Neruda and at the Prague's Conservatories. 

She participated in national and international competitions:

In 2015, Kristina Barta founded her own trio with Jan Feco on bass and Marek Urbanek on drums. The trio recorded the first demo tape and won the competition Jazz Prix 2015. The international jury composed by R. Dombrowski (German music journalist), G. Schroder (The US Attorney Kurland Agency ) and Rudy Linka (Czech jazz guitarist) took her distinctive and fresh approach to the arrangement, and to her own compositions. The trio has performed at the Bohemia Jazz Fest in Prachatice and Pilsen before the band Yellowjackets.   

více »
Ne 16. prosinec
Osian Roberts trio
arranged jazz standards
Saxofon
Bicí
Basa

Osian Roberts společně s kontrabasistou Tomášem Barošem a bubeníkem Markem Urbánkem hraje směs originální hudby a nových aranžmá klasických jazzových standardů z pera Charlieho Parkera, Johna Coltrana, Dizzyho Gillespie, Theloniouse Monka a Billyho Stayhorna. 

Osian Roberts, narozen v Cardiffu, Walesu, začal hrát na saxofon v devíti letech a od té doby se věnuje kariéře jazzového muzikanta. Studoval na Královské konzervatoři hudby v Londýně a po jejím úspěšném zakončení v roce 1998 vystupoval s velkým počtem předních britských muzikantů, mezi které například patří Sir John Dankworth, Iain Ballamy, Jim Mullen, Mike Carr a Peter Ind.

více »
Po 17. prosinec
Jakub Zomer Trio
jazz and blues
Hamondky
El. kytara
Bicí

Dnes Jakub hraje se Stevem Walshem na kytaru a Martinem Šulcem na bicí. Jakub je jedním z nejslibnějších mladých hudebníků v Praze. Jeho repertoár je postaven na pevných základech z nejkrásnějších písní z oblasti jazzu a blues. Jakub je absolventem Konzervatoře Jaroslava Ježka, kde je v současné době profesorem. Jakub je opravdovým nadšencem opravdového blues, který hraje jako Sunnyland Slim na klavír nebo Jimmy Smith na varhany. Jakubovy hlavní bluesové vzory jsou Ray Charles, Charles Brown a BB King.

více »
Út 18. prosinec
Elena Sonenshine Quartet
swing and standards
Zpěv
El. kytara
Bicí
Basa
V podání Eleny Sonenshine a jejího tria uslyšíte mnohé ze slavných
písní Elly Fitzgerald, které si kapela připravila k nedožitým stým
narozeninám První dámy Jazzu. Uslyšíte například píseň Mr. Paganini,
A tisket A tasket, Misty nebo Mac The Knife, vše v osobitém podání Eleny
Sonenshine a jejích hudebníků. Elena Sonenshine, která studovala i na
Berklee College od Music, je zkušená zpěvačka se sametovým hlasem,
zpívající swing, jazz i originální písně. 
více »
St 19. prosinec
Trialog III
arranged jazz standards
Trubka
Klavír
Basa

Tato vynikající skupina moderního jazzu vykrystalizovala ze spolupráce znamenitých

hudebníků, kteří přes to, že je mezi nimi věkový rozdíl více než 30 let , tvoří naprosto

kompaktní ansámbl a který - dle potřeby -  je schopen hrát všechny styly jazzové hudby.

 

TRIALOG  produkuje moderní jazz komorního charakteru, který svou náročností klade vysoké požadavky na nástrojovou virtuozitu všech hudebníků. Členové tria představují svou uměleckou  úrovní  špičku české jazzové scény.

 

Repertoár je tvořen převážně skladbami všech členů tria, a je doplněn jazzovými standardy ve vlastních, originálních úpravách.

 

Členové TRIALOGU III. se zúčastnili mnoha festivalů  v České republice a absolvovali řadu koncertů a festivalů v zahraničí.

 

Všichni vyučují na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka v Praze.


Složení kapely je: Petr "Benny" Beneš – piano, Štěpánka Balcarová - trumpet, flugelhorn, Petr Kořínek - bass, 

                                                 

 

      

více »
-1° Cloudy