1 Výběr data
2 Výběr sedadla a lístku
3 Výběr menu
4 Rezervace lístku

Výběr data

St 15. červenec
Julius Baroš Quartet
arranged jazz standards
Kytara
Bicí
Basa
Trubka

Absolvent teplické konzervatoře ve hře na trumpetu Julius Baroš studoval i jazzové oddělení budapeštské konzervatoře Bély Bartóka. Spolupracoval s Pražským big bandem, Big bandem Národního divadla, Televizním big bandem nebo Neratovickým big bandem. Byl také členem Filmového symfonického orchestru. Nápaditá melodická hra Juliuse Baroše snese srovnání s takovými velikány moderního jazzu jako byli trumpetisté Freddy Hubbard, Clifford Brown ale i Miles Davis.

více »
Čt 16. červenec
Coffee time
swing and standards
Basa
Kytara
Klarinet
Zpěv

Trio, složené ze zralých hudebníků, zahraje vám ku poslechu i k vytvoření atmosféry písně z bohatého fondu jazzového a swingového. Rytmicky dráždivé a zároveň hladivé komorní aranžmá potěší hudbychtivé ucho zkušeného posluchače, nepřehluší však myšlenky těch, kteří nepřišli na koncert, ale hledají jen klidnou atmosféru k malému či většímu zastavení v kalupu svižného dne. 

více »
17. červenec
Petra Ernyei & Adam Tvrdý Trio
arranged jazz standards
Zpěv
Kytara
Basa

Jazz singer Petra Ernyei together with the guitar player Adam Tvrdý and the bass player Petr Dvorský creates a harmonic trio that takes you right to the jazz dreams. A sensitive voice a virtuosic guitar and a soft sound of double-bass.....let yourself float on a Jazz wave. 

Petra Ernyei (vocal) grew up in a musical family. Her debut was on a Sacramento Jazz Festival (USA) when she was 18 years old. She went through Jazz Big bands - famous Original Prague Syncopated Orchestra and also Prague Swing orchestra. She also sang with small combos. In 2008 she founded a band Petra Ernyei Quartet and recorded CD So Many Stars. Petra participated in many jazz festivals in the Czech Republic as well as in international scenes - such as Germany, Austria, Norway, Hungary, Portugal, Bulgaria, England or Russia. 

Petr Dvorský (double bass) is a significant personality of the Czech jazz scene. He is fantastic in connecting people throughout the generations. He is the part od Emil Viklický trio, we can hear him on CD¨s of famous Czech but also foreign musicians.

Adam Tvrdý (guitar) is a unique Czech player and a composer with an expressive and multigenre expression. On his list is a cooperation with well known musicians from the Czech Republic as well as other countries. He was invited to participate in the recording of songs under the famous conductor Enrico Morricone in London - Abbey Road. 

více »
So 18. červenec
Agáta Hlavenková Q.
vocal jazz standards
Klávesy
Zpěv
Bicí
Basa

Agáta Hlavenková patří k nastupující generaci zpěvaček s širokým žánrovým zaměřením a veřejnosti se - mimo jiné - představila i v soutěži Česko Slovensko má talent. Její podmanivý hlas, doprovázený tentokrát swingujícím triem špičkových, jazzových hudebníků, slibuje skvělou hudební atmosféru a jedinečný klubový zážitek.

Quartet hraje ve složení: Agáta Hlavenková - zpěv, Stanislav Mácha - klávesy, Radek Němejc - bicí,  Jan Kořínek - basa 

více »
Ne 19. červenec
Osian Roberts trio
arranged jazz standards
Saxofon
Bicí
Basa

Osian Roberts společně s kontrabasistou Tomášem Barošem a bubeníkem Markem Urbánkem hraje směs originální hudby a nových aranžmá klasických jazzových standardů z pera Charlieho Parkera, Johna Coltrana, Dizzyho Gillespie, Theloniouse Monka a Billyho Stayhorna. 

Osian Roberts, narozen v Cardiffu, Walesu, začal hrát na saxofon v devíti letech a od té doby se věnuje kariéře jazzového muzikanta. Studoval na Královské konzervatoři hudby v Londýně a po jejím úspěšném zakončení v roce 1998 vystupoval s velkým počtem předních britských muzikantů, mezi které například patří Sir John Dankworth, Iain Ballamy, Jim Mullen, Mike Carr a Peter Ind.

více »
22° Partly Cloudy