Recenze
Milý hosté, abychom mohli zlepšit naše služby a pověst, je pro nás velmi důležité
hodnocení
naší práce. Pokud jste tedy strávili příjemný večer na Jazzboat, podělte se s námi o vaše zážitky. Napište nám přímo sem, na Tripadvisor nebo na Facebook. Děkujeme vám za váš čas a doufáme, že se s vámi nebo vašimi přateli znovu na Jazzboat uvidíme.
-
Dairdre | 8. březen 2015
That was possibly the best tasting meal I've had in memory. Incredible value, a wonderful band and of course, a tour of the river. Very glad I went.
All the best,
DeirdrePosláno 19:15
-
Jana | 4. březen 2015
Dobrý den, plavba na Jazzboat se nám velmi líbila. Oceňuji skvělou organizaci večera, milý a spolehlivý personál a klientský přistup všech. Prostředí lodi se mi velmi líbilo.
Eva Emingerová je moje oblíbená jazzová zpěvačka, pravidelně 2x ročně si její vystoupení nenechám ujít.
Moje maminka byla se mnou, byla poprvé v životě na večerní projížďce lodí Prahou a poprvé v životě na koncertě Evy Emingerové. Hodnotila večer jako životní zážitek.
Velmi Vám děkujeme. Jana Studničná, Mladá BoleslavPosláno 10:17
- Jazz Boat rated "excellent" by travelers