1. Výběr data
2. Výběr sedadla a lístku
3. Rezervace lístku

Výběr data

DNES
Po 20. listopad
Adam Tvrdý Crossover
jazz and blues
El. kytara
Bicí
Basa

Skupina zkušených profesionálních hudebníků pod vedením jednoho z předních českých kytaristů kombinuje blues a jazz. Energická a expresivní hra Adama Tvrdého se střídá s osobitým vokálem Jakuba Zomera a také s jeho hrou na hamondky. Spojení výrazných sólistů s prvotřídní rytmikou přináší crossover plný citlivých interakcí a hudebních dialogů.

více »
Út 21. listopad
Tereza Krippnerová & The Masters
swing and standards
Klávesy
Zpěv
Bicí
Basa

Zpěvačka a herečka Tereza Krippnerová je výrazná svým půvabem, mladou energií a láskou k jazzové hudbě, která se zřetelně projevuje v její interpretaci známých jazzových standardů v rytmu SWING,  LATIN, JAZZ nebo GROOVE.  

Její velkou inspirací jsou zpěvačky jako je Ella Fitzgerald, Sarah Waughn nebo Schirley Horn, jejichž vliv a muzikální cítění lze slyšet i při Terezině projevu. 

(Doprovází ji zkušení mistři v oboru: Luděk Havel - klávesy, Jan Greifoner - kontrabas, Branko Križek - bicí)

více »
St 22. listopad
Kristina Mihálová Quartet
arranged jazz standards
Zpěv
Klávesy
Bicí
Basa

Kristina Mihalova is formation of jazz musicians from both, Czech and Slovak music scene. The repertoire of the band are mainly known jazz standards, interpreted creatively, influenced of various musical genres ( swing ,blues ,latin ,world ,pop music ). Beautiful voice of a young and talented singer accompanied by piano, contrabass and drums, caress ears not only to lovers of jazz music.

více »

Kompletní program koncertů den po dni.

Scattered Showers