1. Výběr data
2. Výběr sedadla a lístku
3. Rezervace lístku

Výběr data

DNES
So 26. květen
Jana Koubková Quartet
vocal jazz standards
Klávesy
Zpěv
Bicí
Basa

Jana Koubková, všeobecně uznávaná za jednu nejvýznamnějších českých jazzových zpěvaček, prošla různými styly od blues, swingu přes mainstream, bebop, jazzrock, latin, free jazz až po world-ethno a fusion. Též se věnuje beatnické poezii a sama si vymýšlí rapové texty. Ovládá scatové zpívání a improvizaci. Komunikace s publikem patří k základním kamenům jejích vystoupení, a právě díky schopnosti improvizace koncerty někdy nabírají nečekaný spád. 

Od roku 2009 Jana vystupuje s kapelou pod názvem JANA KOUBKOVÁ QUARTET (Ondřej Kabrna - piano + akordeon, Jan Keller - violoncello + baskytara a Jan Červenka - bicí + djembe). Repertoir tvoří B. McFerrin, Ch. Corea, M. Santamaria, Aki Takase, J. S. Bach, D. Ellington, vlastní skladby i český folklor.

více »
Ne 27. květen
Cyrille Oswald Quartet
original sax time
Saxofon + flétna
Kytara
Bicí
Basa

The Cyrille Oswald quartet will bring a special program of classics by the great saxophone masters, as well as a number of original compositions. You will hear tunes by Dexter Gordon, Coltrane, Lester Young, Sonny Stitt and others, often in surprising arrangements. There will also be original music, both work from previously recorded albums as brand new compositions from the upcoming album.

Cyrille Oswald (Netherlands) - saxophone, flute
David Dorůžka - guitar
Tomáš Liška - bass
Dano Šoltis - drums
(guitar/bass could change)
více »
Po 28. květen
Adam Tvrdý Crossover
jazz and blues
El. kytara
Bicí
Basa

Skupina zkušených profesionálních hudebníků pod vedením jednoho z předních českých kytaristů kombinuje blues a jazz. Energická a expresivní hra Adama Tvrdého se střídá s osobitým vokálem Jakuba Zomera a také s jeho hrou na hamondky. Spojení výrazných sólistů s prvotřídní rytmikou přináší crossover plný citlivých interakcí a hudebních dialogů.

více »

Kompletní program koncertů den po dni.

15° Partly Cloudy